- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI SL 303 BMC X 1500
CNC струг MORI SEIKI SL 303 BMC X 1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Isère |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1560 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 420 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 250 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 15 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 20 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 22 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2500 1/min |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Дължина на струга | 4600 mm |
| Ширина на струг | 2060 mm |
| Тегло на струг | 8.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MORI SEIKI MSX 501 | |
| Bar фидер | |
| Chip транспортер | |











































