- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове OKUMA CAPTAIN
- ›
- CNC стругове OKUMA CAPTAIN L 470
CNC струг OKUMA CAPTAIN L 470
| Категория | CNC стругове и стругове центрове OKUMA CAPTAIN › |
| Производител | OKUMA CAPTAIN › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 650 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 619.8 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 419.9 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 22.4 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 92.7 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 28 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| OKUMA OSP-E 100 L | |
| Chip транспортер | |









































