- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове OKUMA
- ›
- CNC стругове OKUMA ES-L 8
CNC струг OKUMA ES-L 8
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 519.9 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 449.6 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 270 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 13.2 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 20 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 7.5 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 62 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 100 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4200 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 8 бр |
| Тегло на струг | 2.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| OKUMA OSP-U 10 L | |
| Chip транспортер | |
| Хидравличен патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |














































