- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове P B R
- ›
- CNC стругове P B R T 30 S-NC X 1500
CNC струг P B R T 30 S-NC X 1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 12764605 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 625 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 105 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 6.6 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Дължина на струга | 4400 mm |
| Ширина на струг | 2050 mm |
| Височина на струг | 1820 mm |
| Тегло на струг | 5.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN CNC CONTROL | |
| CNC технологични цикли | |












































