- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове PBR
- ›
- CNC стругове PBR T 450 SNG
CNC струг PBR T 450 SNG
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 4000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 920 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 130 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Fagor 8055 | |














































