- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове PBR
- ›
- CNC стругове PBR T450-S SNC 450/4000
CNC струг PBR T450-S SNC 450/4000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 4000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 920 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 550 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 6.5 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 6.5 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 55 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 130 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 8 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 1500 1/min |
| Дължина на струга | 6700 mm |
| Ширина на струг | 2650 mm |
| Тегло на струг | 8.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FAGOR T 8055 | |
| CE Декларация | |
























































