- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове PINACHO
- ›
- CNC стругове PINACHO Mustang 225
CNC струг PINACHO Mustang 225
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6625 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 450 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 260 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 30001 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































