- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Poręba
- ›
- CNC стругове Poręba TRP 63 MN x 1000 mm
CNC струг Poręba TRP 63 MN x 1000 mm
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър над леглото (макс) | 630 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 380 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 1000 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 2 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 2000 m/min |
| Диаметър на отвора за оста | 90 mm |
| Диаметър седло паче перо | 100 mm |
| Дължина на струга | 3500 mm |
| Ширина на струг | 2000 mm |
| Височина на струг | 1850 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 810D Manua | |
| CNC технологични цикли | |
| Electronic колело за ръчна работа | |
| Chip транспортер | |
| Turret главата | |
| Хидравличен патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Vibroisolators | |
| Техническа документация | |













































