- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове SOMAB
- ›
- CNC стругове SOMAB 500
CNC струг SOMAB 500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 500 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 300 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 26 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2500 1/min |
| Обща консумация на мощност | 36 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































