- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Tecno V
- ›
- CNC стругове Tecno V v 60 x 2 - 140
CNC струг Tecno V v 60 x 2 - 140
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Bergamo |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 400 mm |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 18 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 140 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 1500 1/min |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Дължина на струга | 2700 mm |
| Ширина на струг | 1800 mm |
| Височина на струг | 1700 mm |
| Тегло на струг | 5500 t |
Оборудване | |
|---|---|
| fanuc 21 i - T | |
| Връзка RS | |
| Шпиндела, с проходен отвор | |
| C-ос индексира | |
| C-ос синхронен | |
| Автоматична скорост на подаване на задно седло | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |















































