- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове TRAUB
- ›
- CNC стругове TRAUB TNS 65 D FHS
CNC струг TRAUB TNS 65 D FHS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 241120 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 630 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 200 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 16 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 65 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 6 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| Traub Traub TNS 65 D | |











































