- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове WARNER SWASEY
- ›
- CNC стругове WARNER SWASEY SC-32 M 4900
CNC струг WARNER SWASEY SC-32 M 4900
| Категория | CNC стругове и стругове центрове WARNER SWASEY › |
| Производител | WARNER SWASEY › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър над леглото (макс) | 812.8 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 685.8 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 56 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 317.5 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 9 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 400 1/min |
| Брой инструменти кули | 2 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 6 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| FAGOR 8055/A-T | |
| Chip транспортер | |
| Техническа документация | |





















































