- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове YCM
- ›
- CNC стругове YCM GT 250MA
CNC струг YCM GT 250MA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 560 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 550 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 20 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 24 m/min |
| Диаметър на отвора за оста | 52 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Брой задвижвани инструменти в купола | 12 бр |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Fanuc TXP-200FA | |
| Electronic колело за ръчна работа | |
| Bar фидер | |
| Измерване сонда за инструменти | |
| Chip транспортер | |
| C-ос синхронен | |
| Водени Tools | |
| Чрез вретено охладител | |
| Пневматичен патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Vibroisolators | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |



















































