- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове YCM
- ›
- CNC стругове YCM NT 2000 SY
CNC струг YCM NT 2000 SY
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7447 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 519 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 350 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 52 mm |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Тегло на струг | 7.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC TXP-200FB | |











































