- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини BROADBENT STANLEY-PARKSON
- ›
- CNC фрезови машини BROADBENT STANLEY-PARKSON CB 410
CNC фреза BROADBENT STANLEY-PARKSON CB 410
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри BROADBENT STANLEY-PARKSON › |
| Производител | BROADBENT STANLEY-PARKSON › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1100 mm |
| Ширина на работната маса | 380 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 400 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 400 mm |
| Обща консумация на мощност | 5.5 kW |
| Височина Machine | 2290 mm |
| Дължина Machine | 2240 mm |
| Широчина машина | 2130 mm |
| Тегло на машината | 2.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 410 | |
| CE Декларация | |

















































