- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини CORREA
- ›
- CNC фрезови машини CORREA CF22/25 (9670801)
CNC фреза CORREA CF22/25 (9670801)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Burgos |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Гаранция 6 месеца |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Инвентарен номер | 9670801 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2500 mm |
| Ширина на работната маса | 700 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 4000 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой на синхронни оси | 3 бр |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Брой Т-образни канали в масата | 5 бр |
| Височина Machine | 2760 mm |
| Дължина Machine | 6605 mm |
| Широчина машина | 2900 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC-407 | |
| Техническа документация | |


-s.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)
-13-s.jpg)
-14-s.jpg)







































