- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини DECKEL
- ›
- CNC фрезови машини DECKEL FP 4 MA
CNC фреза DECKEL FP 4 MA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 2500 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
| Тегло на машината | 1.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































