- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини GAMBIN
- ›
- CNC фрезови машини GAMBIN ALCERA 160 C
CNC фреза GAMBIN ALCERA 160 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2000 mm |
| Ширина на работната маса | 540 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 10 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 3000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1565 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 725 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Обща консумация на мощност | 20 kW |
| Височина Machine | 2650 mm |
| Дължина Machine | 4765 mm |
| Широчина машина | 2800 mm |
| Тегло на машината | 6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN 407 | |
| Universal въртяща се глава (хоризонтално-вертикално) | |














































