- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини GUALDONI
- ›
- CNC фрезови машини GUALDONI GOV
CNC фреза GUALDONI GOV
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри GUALDONI › |
| Производител | GUALDONI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 8000 mm |
| Ширина на работната маса | 900 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 18 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 3000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 7000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 750 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 333.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 333.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 333.3 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| D.ELECTRON Z 32 | |









































