- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини HERMLE
- ›
- CNC фрезови машини HERMLE C40U + PW 160
CNC фреза HERMLE C40U + PW 160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 700 mm |
| Ширина на работната маса | 700 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 800 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 15 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 18000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 850 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 700 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 500 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| USB връзка | |














































