- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини INFOTEC
- ›
- CNC фрезови машини INFOTEC 3121 ENERGY
CNC фреза INFOTEC 3121 ENERGY
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 3100 mm |
| Ширина на работната маса | 2100 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 3.9 kW |
| Тегло на машината | 1.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |



















































