- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини ISPER
- ›
- CNC фрезови машини ISPER HSP 643 B WAVE
CNC фреза ISPER HSP 643 B WAVE
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Holland |
| Година на производство | 2009 |
| Гаранция | Гаранция 12 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 750 mm |
| Ширина на работната маса | 420 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 650 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 420 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 350 mm |
| Височина Machine | 2525 mm |
| Дължина Machine | 3350 mm |
| Широчина машина | 3000 mm |
| Тегло на машината | 4.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Selca S4045PD | |












































