- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини MAHO
- ›
- CNC фрезови машини MAHO MH C-900
CNC фреза MAHO MH C-900
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 2000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Височина Machine | 2400 mm |
| Дължина Machine | 4800 mm |
| Широчина машина | 3600 mm |
| Тегло на машината | 5.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS TNC 135 | |









































