- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини MAZAK
- ›
- CNC фрезови машини MAZAK VTC 20B
CNC фреза MAZAK VTC 20B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1460 mm |
| Ширина на работната маса | 510 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 500 kg |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 7000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1040 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 640 mm |
| Височина Machine | 2701 mm |
| Дължина Machine | 3000 mm |
| Широчина машина | 2990 mm |
| Тегло на машината | 5.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Mazatrol M Plus | |
| Техническа документация | |











































