- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини OERLIKON
- ›
- CNC фрезови машини OERLIKON FB4V
CNC фреза OERLIKON FB4V
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри OERLIKON › |
| Производител | OERLIKON › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2800 mm |
| Ширина на работната маса | 830 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 5500 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2400 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 83.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 83.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 83.3 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 5040 mm |
| Дължина Machine | 6235 mm |
| Широчина машина | 4270 mm |
| Тегло на машината | 23 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 410 | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |











































