- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини SERON
- ›
- CNC фрезови машини SERON 2131 PROFESSIONAL
CNC фреза SERON 2131 PROFESSIONAL
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2019 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 3100 mm |
| Ширина на работната маса | 2100 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Височина Machine | 3 mm |
| Дължина Machine | 3.5 mm |
| Широчина машина | 2.5 mm |
| Тегло на машината | 7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| OSAI CNC | |
| Техническа документация | |




















































