- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини STROJTOS Lipník
- ›
- CNC фрезови машини STROJTOS Lipník FGS 50 CNC-Q
CNC фреза STROJTOS Lipník FGS 50 CNC-Q
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри STROJTOS Lipník › |
| Производител | STROJTOS Lipník › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1250 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 4000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Обща консумация на мощност | 10 kW |
| Тегло на машината | 5.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































