- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини TOS VARNDORF
- ›
- CNC фрезови машини TOS VARNDORF WHN 13 CNC
CNC фреза TOS VARNDORF WHN 13 CNC
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри TOS VARNDORF › |
| Производител | TOS VARNDORF › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A3250 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1800 mm |
| Ширина на работната маса | 2200 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 20000 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 37 kW |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1250 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |


































































