- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини ZAYER
- ›
- CNC фрезови машини ZAYER 3000 BF3
CNC фреза ZAYER 3000 BF3
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Extended срок за плащане |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 300 mm |
| Ширина на работната маса | 800 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 26 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 1800 1/min |
| Височина Machine | 3100 mm |
| Дължина Machine | 6580 mm |
| Тегло на машината | 12 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FAGOR 8035 | |















































