- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ACCURPRESS
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ACCURPRESS 7608
CNC хидравлична преса спирачка ACCURPRESS 7608
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Connecticut |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Гаранция за 1 месец |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 10-69 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 54.4 t |
| Максимална дължина на огъване | 2438.4 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 2 бр |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 203.2 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 355.6 mm |
| Разстояние между кадрите | 1930.4 mm |
| Дълбочина гърло | 203.2 mm |
| Консумация на мощност | 7.5 kW |
| Височина Machine | 1778 mm |
| Дължина Machine | 2844.8 mm |
| Широчина машина | 1066.8 mm |
| Тегло на машината | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Accurpress ETS200 | |
| Контрол на CNC | |
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| Централно смазване | |
| Светлинни завеси | |
| Техническа документация | |



















































