- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA APX 80-25
CNC хидравлична преса спирачка AMADA APX 80-25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 80 t |
| Максимална дължина на огъване | 2505 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 7 бр |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 100 mm |
| Широчина на долната маса | 60 mm |
| Разстояние между кадрите | 2050 mm |
| Дълбочина гърло | 400 mm |
| Максимална скорост подход | 73 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 9 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 80 mm/s |
| Капацитет на масления резервоар | 70 l |
| Налягане на сгъстения въздух | 30 MPa |
| Височина Machine | 2100 mm |
| Дължина Machine | 3300 mm |
| Широчина машина | 2200 mm |
| Тегло на машината | 4.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| AMADA OPERATEUR | |
| Контрол на CNC | |
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| CNC Multi-ос backgauge | |
| Разстояние от пръстите на backgauge контролира отделно | |

























































