- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA HFE M2 1003
CNC хидравлична преса спирачка AMADA HFE M2 1003
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2016 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Максимална дължина на огъване | 3110 mm |
| Разстояние между кадрите | 2700 mm |
| Дълбочина гърло | 420 mm |
| Максимална скорост подход | 100 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 10 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 100 mm/s |
| Максимално разстояние на backgauge | 1000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |















































