- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA HFE M2 1270 x 50 T
CNC хидравлична преса спирачка AMADA HFE M2 1270 x 50 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 50 t |
| Максимална дължина на огъване | 1270 mm |
| Разстояние между кадрите | 1035 mm |
| Консумация на мощност | 6 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| USB връзка | |













































