- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса AMADA IT25 12
CNC хидравлична преса спирачка AMADA IT25 12
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 5883 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 25 t |
| Максимална дължина на огъване | 1200 mm |
| Височина Machine | 1700 mm |
| Дължина Machine | 1500 mm |
| Широчина машина | 830 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |























































