- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса BEYELER
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса BEYELER EURO II PS 150/4100
CNC хидравлична преса спирачка BEYELER EURO II PS 150/4100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 150 t |
| Максимална дължина на огъване | 4100 mm |
| Консумация на мощност | 11 kW |
| Височина Machine | 2650 mm |
| Дължина Machine | 4650 mm |
| Широчина машина | 1400 mm |
| Тегло на машината | 11 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CYBELEC EURO II | |
| Контрол на CNC | |
| Техническа документация | |






















































