- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса BEYELER
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса BEYELER PR6 ROBOT 60 X 2550 MM
CNC хидравлична преса спирачка BEYELER PR6 ROBOT 60 X 2550 MM
| Нетна цена | 25177 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Натиснете спирачките BEYELER › |
| Производител | BEYELER › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 60 t |
| Максимална дължина на огъване | 2550 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 265 mm |
| Максимална скорост на огъване | 10 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 200 mm/s |
| Височина Machine | 2700 mm |
| Дължина Machine | 3000 mm |
| Широчина машина | 2100 mm |
| Тегло на машината | 7.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |












































