- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса CINCINNATI
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса CINCINNATI 175 CB 12
CNC хидравлична преса спирачка CINCINNATI 175 CB 12
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 158.8 t |
| Максимална дължина на огъване | 3556 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 254 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 431.8 mm |
| Разстояние между кадрите | 3048 mm |
| Дълбочина гърло | 203.2 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| HURCO AUTOBEND IV | |




















































