- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса CINCINNATI
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса CINCINNATI 230 AF 8
CNC хидравлична преса спирачка CINCINNATI 230 AF 8
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 208.7 t |
| Максимална дължина на огъване | 2540 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 5 бр |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 558.8 mm |
| Разстояние между кадрите | 2184.4 mm |
| Дълбочина гърло | 508 mm |
| Максимална скорост подход | 97.4 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 19.1 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 105.8 mm/s |
| Тегло на машината | 11.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CINCINNATI CNC CONTROL | |
| Контрол на CNC | |













































