- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса DURMA
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса DURMA AD-S
CNC хидравлична преса спирачка DURMA AD-S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A1512767 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 320 t |
| Максимална дължина на огъване | 4050 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 4 бр |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 630 mm |
| Широчина на долната маса | 154 mm |
| Дълбочина гърло | 510 mm |
| Максимална скорост подход | 100 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 10 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 100 mm/s |
| Височина Machine | 3300 mm |
| Дължина Machine | 5200 mm |
| Широчина машина | 2750 mm |
| Тегло на машината | 21 t |
Оборудване | |
|---|---|
| DELEM DA 66 W | |
| Контрол на CNC | |









































