- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK CNC HAP 3200
CNC хидравлична преса спирачка ERMAK CNC HAP 3200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 200 t |
| Максимална дължина на огъване | 3100 mm |
| Максимална скорост подход | 100 mm/s |
| Височина Machine | 2850 mm |
| Дължина Machine | 4550 mm |
| Широчина машина | 2250 mm |
| Тегло на машината | 11 t |
Оборудване | |
|---|---|
| ERMAK ER70 | |
| Контрол на CNC | |
| Контрол Foot | |
| Светлинни завеси | |


























































