- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK SPEED-BEND 3100x135
CNC хидравлична преса спирачка ERMAK SPEED-BEND 3100x135
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Натиснете спирачките ERMAK › |
| Производител | ERMAK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8890 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 135 t |
| Максимална дължина на огъване | 3100 mm |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 4250 mm |
| Широчина машина | 2050 mm |
| Тегло на машината | 8.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CYBELEC ModEva 12S | |















































