- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса HACO
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса HACO ERM 30175
CNC хидравлична преса спирачка HACO ERM 30175
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 175 t |
| Максимална дължина на огъване | 3100 mm |
| Дълбочина гърло | 300 mm |
| Максимална скорост подход | 100 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 8 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 80 mm/s |
| Консумация на мощност | 15 kW |
| Налягане на сгъстения въздух | 23.5 MPa |
| Тегло на машината | 10 t |
Оборудване | |
|---|---|
| GRAPHIC bc40 | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |














































