- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса LVD
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса LVD 110-BH-13N-NNC
CNC хидравлична преса спирачка LVD 110-BH-13N-NNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на огъване | 4038.6 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 119.9 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 299.7 mm |
| Разстояние между кадрите | 3149.6 mm |
| Дълбочина гърло | 203.2 mm |
| Тегло на машината | 7.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| LVD MNC 8000 | |
| Контрол на CNC | |














































