- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса WYSONG
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса WYSONG H 4072
CNC хидравлична преса спирачка WYSONG H 4072
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 36.3 t |
| Максимална дължина на огъване | 1828.8 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 2 бр |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 63.5 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 292.1 mm |
| Разстояние между кадрите | 1574.8 mm |
| Дълбочина гърло | 215.9 mm |
| Тегло на машината | 2.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HURCO 5 C/S 7 | |
| Контрол на CNC | |










































