- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри AXA
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри AXA DBZ
CNC хоризонтален обработващ център AXA DBZ
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 800 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 20 kW |
| Брой инструменти в списанието | 22 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 30 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 750 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Обща консумация на мощност | 28 kW |
| Височина Machine | 3000 mm |
| Дължина Machine | 4100 mm |
| Широчина машина | 2300 mm |
| Тегло на машината | 0.85 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |










































