- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри DOOSAN
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри DOOSAN HM-5000
CNC хоризонтален обработващ център DOOSAN HM-5000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 497.8 mm |
| Ширина на работната маса | 497.8 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 797.6 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 647.7 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 647.7 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 400.1 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 400.1 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 400.1 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 31i | |









































