- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри HECKERT
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри HECKERT CWK 500 D
CNC хоризонтален обработващ център HECKERT CWK 500 D
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 500.4 mm |
| Ширина на работната маса | 500.4 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 31 kW |
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 750.1 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 650 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 702.6 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 16i-M | |
| Ротари работна маса | |









































