- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри HITACHI SEIKI
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри HITACHI SEIKI HG-630
CNC хоризонтален обработващ център HITACHI SEIKI HG-630
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри HITACHI SEIKI › |
| Производител | HITACHI SEIKI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 629.9 mm |
| Ширина на работната маса | 629.9 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 907.2 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22.4 kW |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 5000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800.1 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 749.3 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 800.1 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Колички чейнджър | |











































