- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MAZAK H 12
CNC хоризонтален обработващ център MAZAK H 12
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Bas-Rhin |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 500 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 610 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 610 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 250 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 250 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 250 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 32 kW |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 2600 mm |
| Широчина машина | 3510 mm |
| Тегло на машината | 7.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZATROL M-2 | |














































