- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MITSUBISHI
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MITSUBISHI M-H 80 E
CNC хоризонтален обработващ център MITSUBISHI M-H 80 E
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MITSUBISHI › |
| Производител | MITSUBISHI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 800.1 mm |
| Ширина на работната маса | 800.1 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 28 kW |
| Брой инструменти в списанието | 80 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 35 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1249.7 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1000.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 850.9 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 666.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 666.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 666.3 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| MITSUBISHI MELDAS 520 | |
| Liquid система за охлаждане | |

















































